Jesteśmy z Wami już 30 lat

Firma Majsterek to firma z trzydziestoletnią tradycją. W naszym regionie jesteśmy liderem w dystrybucji pokryć dachowych. Oferujemy produkty wyłącznie renomowanych, sprawdzonych firm produkujących w oparciu o najnowocześniejsze technologie wytwarzania.

majsterek-o-firmie

Oferta szyta miarę

W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo również: Okna, Drzwi, Podłogi, Elewacje, Ogrodzenia, Kominy, Materiały Budowlane. Doświadczenie oraz długoletnia współpraca z wykonawcami, sprawiły że staliśmy się dobrym partnerem dla wykonawców oraz solidnym dostawcą materiałów budowlanych.

Do Państwa dyspozycji w naszych biurach czekają doradcy handlowi którzy przeprowadza państwa przez cały etap budowy lub remontu. Nasi doradcy dostępni są dla państwa również w terenie, przekazując możliwe rozwiązania bezpośrednia na Państwa budowie.

Odpowiadamy na potrzeby klientów

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Chcemy, aby nasi klienci byli zadowoleni z dostarczanych przez nas produktów i usług, a także z jakości obsługi. W naszej ofercie posiadamy produkty krajowych i europejskich producentów, które odpowiadają najwyższym standardom jakości. Różnorodność oferowanych produktów pozwala nam sprostać odmiennym oczekiwaniom, potrzebom i gustom odbiorców. W oparciu o zdobyte przez lata doświadczenie i wiedzę, zapewniamy fachowe wsparcie w doborze najlepszego rozwiązania.

W sklepie Majsterek znalazłem wszystko, czego potrzebowałem, aby wyremontować poddasze mojego domu. Do tego zawsze uśmiechnięty personel, na którego wsparcie mogłem liczyć.
Darek
Psary
Szeroki wybór produktów i kompetentna obsługa. Wszystko udało się zrealizować zgodnie z ustalonym terminem. Śmiało poleciłam moim znajomym!
Marlena
Piotrków Trybunalski
Ogromny wybór drzwi, w bardzo dobrych cenach. Jakościowo również na duży plus. Polecamy!
Darek
Borkowice
dekoro-logo

Nasza druga marka, Galeria Decoro, specjalizująca się w produktach dekoracyjnych, dostarczy Ci ciekawe i oryginalne rozwiązania dekoracyjne dla Twojego wnętrza. Dlatego, jeżeli szukasz firmy, w której znajdziesz wszystko dla swojego remontu czy budowy – dobrze trafiłeś. Jesteśmy tu dla Ciebie, możesz liczyć na naszą profesjonalną pomoc!

Przejdź na stronę