Majsterek Opoczno Logo
Wyceń swój dach
Jesteśmy z Wami już 30 lat
Firma Majsterek to firma z trzydziestoletnią tradycją. W naszym regionie jesteśmy liderem w dystrybucji pokryć dachowych. Oferujemy produkty wyłącznie renomowanych, sprawdzonych firm produkujących w oparciu o najnowocześniejsze technologie wytwarzania.

Oferta szyta miarę

W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo również: Okna, Drzwi, Podłogi, Elewacje, Ogrodzenia, Kominy, Materiały Budowlane. Doświadczenie oraz długoletnia współpraca z wykonawcami, sprawiły że staliśmy się dobrym partnerem dla wykonawców oraz solidnym dostawcą materiałów budowlanych.

Do Państwa dyspozycji w naszych biurach czekają doradcy handlowi którzy przeprowadza państwa przez cały etap budowy lub remontu. Nasi doradcy dostępni są dla państwa również w terenie, przekazując możliwe rozwiązania bezpośrednia na Państwa budowie.

Odpowiadamy na potrzeby klientów

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Chcemy, aby nasi klienci byli zadowoleni z dostarczanych przez nas produktów i usług, a także z jakości obsługi. W naszej ofercie posiadamy produkty krajowych i europejskich producentów, które odpowiadają najwyższym standardom jakości. Różnorodność oferowanych produktów pozwala nam sprostać odmiennym oczekiwaniom, potrzebom i gustom odbiorców. W oparciu o zdobyte przez lata doświadczenie i wiedzę, zapewniamy fachowe wsparcie w doborze najlepszego rozwiązania.

W sklepie Majsterek znalazłem wszystko, czego potrzebowałem, aby wyremontować poddasze mojego domu. Do tego zawsze uśmiechnięty personel, na którego wsparcie mogłem liczyć.
DarekPsary

Szeroki wybór produktów i kompetentna obsługa. Wszystko udało się zrealizować zgodnie z ustalonym terminem. Śmiało poleciłam moim znajomym!
MarlenaPiotrków Trybunalski

Ogromny wybór drzwi, w bardzo dobrych cenach. Jakościowo również na duży plus. Polecamy!
Ola i MiłoszBorkowice